Гвозди строительные ШИФЕРНЫЕ 5,0*120мм янтос YANTOS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YANTOS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип цвяха | Покрівельний |
| Вид цвяха | Шиферний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 5 мм |
| Довжина цвяха | 120 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Вага упаковки | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | 100/10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴/кг


